На виборах до Кілійської міської ОТГ 29-го квітня, за результатами попереднього підрахунку голосів, Аграрна партія отримала 8 депутатських мандатів, або ж 23,5%.

Про це повідомив голова Одеської обласної організації Аграрної партії Василь Калашник.

«Результат, який Аграрна партія здобула в Кілії, остаточно розвінчує міф про те, що ми є «партією села». Міські жителі бачать у нас реальну альтернативу. Успіх наших кандидатів – це перемога здорового прагматизму над дешевим популізмом. Наші депутати – люди справи, які роками працювали задля добробуту громад, не будучи у владі, і вони дійсно здатні запропонувати реалістичний шлях розвитку», – розповідає Василь Калашник.

 

 

 

 

 

 

31890877 10213889796431560 8822261596517564416 n

В Одеській області Аграрна партія отримала ще один депутатський мандат у Любашівській ОТГ.

«На жаль, невід’ємним атрибутом виборчих перегонів укотре було роздавання подарунків, продовольчих пайків та грошей. Цей негативний політичний прийом продовжують застосовувати представники олігархічних проектів, які не мають реальної підтримки людей, але прагнуть накрутити собі рейтинги. Це агонія політичної системи, що прогнила та за будь-яку ціну прагне втриматися при владі. Однак реальна політична самоорганізація суспільства вже почалася, її не спинити. І крок за кроком, починаючи з кожної громади, ми зможемо збудувати державу, в якій українці житимуть гідно та з гордістю», – зазначив Василь Калашник.

Нагадаємо, 29-го квітня перші вибори проходили в 40-ка ОТГ в 17-ти областях. За результатами попереднього підрахунку голосів Аграрна партія – у трійці переможців по всій країні.

На перших місцевих виборах у 51-й ОТГ 24-го грудня 2017 року Аграрна партія посіла третє місце – 119 її кандидатів стали депутатами. Із них політсила висувала 117 – це 13,67% від загальної кількості обраних депутатів, які представляли різні партії. Ще два члени Аграрної партії перемогли як самовисуванці.

Це вже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких політсила входить до трійки лідерів.

В органах місцевого самоврядування вже працює майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *