Тиск на активістів Аграрної партії набуває відверто кримінального характеру. Політична боротьба проти політсили перейшла від маніпуляцій і політичного залякування до актів вандалізму, які загрожують життю людей.

Про це йдеться в офіційній заяві партії.

О 4.30 ранку 27 лютого 2018 року невідомі спалили автомобіль члена Політради Аграрної партії України Аліма Володимировича Міщука у Хмельницькому. Машина LT 28, номер 10786 ХІ згоріла прямо перед будинком, в якому живе активіст політсили.

У партії звернули  увагу, що підпал було здійснено професійно, відразу з двох боків. Господарі негайно викликали правоохоронців.

“З огляду на те, що жодних побутових та професійних конфліктів у Аліма Міщука не було, підпал автомобіля найімовірніше пов’язаний із його політичною та громадською діяльністю. Як член Політради Аграрної партії Алім Міщук є активним учасником та одним із організаторів протестних аграрних акцій, завжди відкрито виступає проти численних зловживань та порушень чинного законодавства, які відбуваються як у Хмельницькій області, так і на території всієї країни”,  ̶  йдеться в заяві.

 

В Аграрній партії обурені тим, що політична боротьба проти політсили набуває вже відверто кримінального характеру, бо перейшла від маніпуляцій і політичного залякування до підпалів майна, які загрожують життю людей. Однак заявляють, що подібний тиск не змінить позиції партії.

“Жодні погрози, залякування чи акти вандалізму не змусять нас зійти з обраного шляху.  Аграрна партія кардинально відрізняється від політсил, які наповнюють парламент і обслуговують інтереси олігархів. Ми – об’єднання сильних людей зі спільною метою – зламати стару корумповану систему і збудувати в Україні правову державу.  За нами стоять сотні тисяч громадян, і разом ми будемо протистояти силам, які різними способами намагаються нас зупинити”,  ̶  зазначено в документі.

 

Аграрна партія вимагає об’єктивного та прозорого розслідування підпалу автомобіля члена Політичної ради Аграрної партії та притягнення до відповідальності винуватців – не лише виконавців, а й замовників.

28459273 1551858974932715 21029538 n

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *