Аграрна партія вимагає оперативного, об’єктивного та прозорого розслідування нападу на кандидата в депутати до Білогірської селищної ОТГ від Аграрної партії Віктора Поліщука і притягнення до відповідальності всіх винуватців – як виконавців, так і замовників.

Про це йдеться в заяві лідера Аграрної партії Віталія Скоцика.

У понеділок, 16 квітня 2018 року, було скоєно напад на секретаря Білогірської селищної ради, кандидата в депутати до Білогірської селищної ОТГ від Аграрної партії Поліщука Віктора Володимировича.

У політсилі пов’язують інцидент із політичною та антикорупційною діяльністю свого активіста.

«Віктор Поліщук – добре знаний місцевий політик і громадський активіст, відомий своєю непримиримою позицією у боротьбі з корупцією та махінаціями, противник скандальних забудов і дерибану коштів місцевих бюджетів, прекрасний сім’янин та батько двох дітей. Останнім часом він викрив низку корупційних і нелегальних дій та махінацій, серед яких і підкуп виборців конкурентами у виборчих перегонах. Також активно протидіяв незаконному будівництву, зокрема житловій забудові на землях пришкільного парку в центрі Білогір¢я. З огляду на те, що жодних особистих конфліктів Віктор Поліщук не мав, напад на нього Аграрна партія пов’язує з його політичною та антикорупційною діяльністю», – йдеться в заяві.

Замах на життя активіста Аграрної партії було скоєно трьома невідомими особами на подвір’ї будинку політика по вул. Франка, 42 у смт Білогір’я Хмельницької області.

У партії наголошують, що запобігти летальним наслідкам вдалося лише завдяки втручанню сусіда, який випадково побачив злочин і кинувся на допомогу.

«Чоловік теж отримав тілесні травми, але фактично врятував життя політика. До приїзду поліції нападникам вдалося втекти з місця події на автомобілі «Пежо» синього кольору, номер якого невідомий», – зазначено в документі.

 

Віктора Поліщука  у тяжкому стані забрала швидка. Його стану лікарі не коментують до завершення медичного огляду. На місці події працює поліція.

В Аграрній партії вказують на умисний характер злочину.

«Напередодні невідомі побували з візитом у друга Віктора Поліщука, де намагалися з’ясувати місцезнаходження політика. Після цього пробили шини коліс його машини, яка в цей час перебувала на ремонті у товариша», – повідомляють у політсилі.

В Аграрній партії заявляють, що жодні погрози та залякування не змусять активістів зійти з обраного шляху.

«Ми разом будемо протистояти силам, які в такий спосіб намагаються нам завадити. Аграрна партія висловлює підтримку Віктору Поліщуку та його сім’ї і ще раз наголошує: нас не зупинять ні погрози, ні акти залякування, з якими дедалі частіше стикаються наші активісти. Ми продовжуватимемо спільно, єдиним фронтом боротися з криміналом та старою корумпованою системою і зробимо все для того, щоб побудувати в Україні правову державу», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, це вже не перший випадок тиску на активістів Аграрної партії. У лютому невідомі спалили автомобіль члена Політради Аграрної партії України Аліма Володимировича Міщука у Хмельницькому. Минулого року підпалили авто голови Кіровоградської обласної організації Аграрної партії Сергія Таровика.

Page 00001

Page 00002

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *