Віталій Скоцик: справжні рейтинги партій – це їх результати на виборах

 Реальні рейтинги політичних партій – це їхні результати на місцевих виборах. Нинішні соцопитування далеко не відображають справжніх настроїв населення і не показують, хто насправді переможе на виборах.

Про це заявив у ефірі телеканалу «NewsOne» лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

«Нинішні соцопитування про політичні вподобання ̶   це справжня фікція. І не лише в Україні, а й у багатьох інших державах. Згадайте, як Президенту Трампу перед виборами жодна соціологічна компанія не давала шансу на перемогу. Еммануелю Макрону і партії «Республіка на марші» ніхто не прогнозував потрапляння до парламенту Франції з підтримкою понад 30% виборців. Але це відбулося»,   ̶ зазначив Віталій Скоцик.

За словами політика, справжнім показником підтримки політичних сил є голоси, віддані за них на виборчих дільницях.

«Реальним показником підтримки людьми партій є їхні результати на місцевих виборах. За 4 хвилі, в які вони відбувалися, в них взяли участь 6 мільйонів громадян. І наголошую, що на всіх цих виборах Аграрна партія посідала третє місце»,   ̶   говорить Віталій Скоцик.

Політик підкреслив, що на останніх місцевих виборах Аграрна партія отримала майже 14% депутатських мандатів серед кандидатів, висунутих партіями.

«Хочу звернути увагу, що багатьох партій, яким за результатами соцопитувань сьогодні прогнозують місця у першій п’ятірці на місцевих виборах, узагалі немає. У них немає ні депутатів, ні партійних осередків, ні реальної підтримки людей, вони мають лише медійний рейтинг. Я переконаний, що в наступний парламент пройдуть саме ті, чиї політсили будуть структуровані на місцях. І на наступних місцевих виборах 29-го квітня ми розраховуємо отримати гідний результат. Це буде основним індикатором для нас. Все-таки у виборах візьмуть участь жителі 17-ти областей України. Це досить репрезентативно»,   ̶ зазначив Віталій Скоцик.

Нагадаємо, Аграрна партія стабільно входить до трійки переможців на виборах до ОТГ, які проводять в Україні у межах децентралізації, починаючи з 2015-го року. На останніх виборах 24-го грудня, що проходили в 17-ти областях, у 51-й ОТГ Аграрна партія отримала майже 14% депутатських мандатів серед кандидатів, яких висували партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *